Výstava fotografií Jana Kovaříka - Hory, doly

Výstava fotografií Jana Kovaříka - Hory, doly

Pozvánka na výstavu

Jan Kovařík - Hory, doly   16.10. - 16.12.2010

Autor nás na svých fotografiích zavede do nejkrásnějších koutů světa. Spolu s ním navštívíme například americké národní parky, pouště v Africe, domorodce na Madagaskaru, úchvatnou přírodu Austrálie, Nového Zélandu a Islandu. Také se podíváme na nejvyšší hory Evropy.

Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 16. října v 10 hodin, za hudebního doprovodu Jimmyho Bozemana a Tonyho Rose. Jste srdečně zváni! Mediálními partnery Galerie Čerťák jsou časopis Československá fotografie a WORLD WEBPHOTO GALLERY.

Fotografie na výstavě

GALERIE ČERŤÁK

Galerie Čerťák byla založena v létě roku 2004 po celkové rekonstrukci správního areálu Vápenky Čertovy schody ve Tmani u Berouna. Cílem Galerie je vytvořit podmínky pro vystavování fotografií zejména amatérským umělcům, zároveň se ale snaží minimálně jednou do roka představit špičkového fotografa jako určitou konfrontaci úrovně amatérských (v tom nejlepším slova smyslu) a profesionálních přístupů. Galerie si již našla své příznivce, vernisáží se pravidelně zúčastňuje celá řada známých osobností z oblasti fotografie, jako např. fotograf Miroslav Hucek, Vilém Kropp, paní Arita Hucková a další.

Více informací o galerii
Copyright © 2010 Jan Kovařík  |  Vytvořeno firmou Kinet